مطمئنا نیمرخ باریک شلوار جین جذبتان را دوست دارید و شاید لباس بالاتنه ی مناسب آن را نیز یافته اید. اما هیچ تیپی بدون کفش های مناسب، کامل نیست. بنابراین، چگونه تصمیم می گیرید که چه کفشی با شلوار جین جذب خود بپوشید؟

البته پاسخ درست این است که بستگی دارد به تیپی که می خواهید بزنید، به شکل هیکلتان و به ویژگی های پاهایتان بستگی دارد. قبل از این که بتوانید انتخاب کنید که چه نوع کفشی با شلوار جین جذبتان بپوشید، باید همه ی این عوامل را در نظر بگیرید. زیبایی شلوار جین جذب در این است که می تواند با طیف وسیعی از گزینه ها عالی به نظر برسد. می توانید آن ها را با کفش های معمولی، بوت و صندل بپوشید. بین پاشنه بلند و تخت یا پاشنه ی باریک یا کلفت انتخاب دارید. بنابراین بهانه ای برای انتخاب کفش هایی همراه شلوار جینتان که شما را عالی نکند ندارید. فقط مطمئن شوید که از هر چیز بیش از حد سنگینی مانند کف کلفت و عریض، دوری کنید. وگرنه در مقایسه با پاهای باریکتان در شلوار جین، نامتعادل به نظر می رسند.


شلوار جین های جذب و کفش سنتی

اگر به دنبال تیپی کلاسیک هستید، یک جفت کفش به سبک سنتی بهترین انتخابتان است. سادگی ظریف کفش های معمولی، چه پاشنه کوتاه چه بلند، برای یک تیپ نیمه رسمی مانند یک شلوار جین رنگی، بلوز دکمه دار و ژاکت، فوق العاده است. کفش معمولی پاشنه دار، اگر همراه شلوار جین طرح پاره، ژاکت طرح درهم، و یک #کت گشاد پوشیده شود، فضای تیپ را پیچیده و زیبا نشان می دهد. کفش های سنگین هم انتخاب خوبی هستند، برای داشتن تیپی ظریف رنگ های خنثی، و برای جلب کردن توجه ها به پاهایتان رنگ های روشن تر را انتخاب کنید.


شلوار های جین جذب و کفش های راحتی

اگر لباس راحتی پوشیدن را ترجیح می دهید، انتخاب مناسب شما کفش های راحتی هستند. دوباره می گوییم، رنگ های نرم مانند بژ یا خاکستری برای تیپ غیر رسمی مناسب نیستند، در حالیکه رنگ های درخشان تر و طرحدار بر روی کفش که متضاد رنگ بند های کفش باشد، احساس سرزنده تری به تیپ می دهند. سنگینی اندک کفش های راحتی، باید با لباس مناسب بالاتنه متناسب شود، مانند یک تی شرت گشاد تر و کوتاه تر. هر دوی این ها، تاکید بیشتری را بر شلوار جین جذبتان می دهند. چه شلوار جین آشفته، چه مشکی براق و چه رنگی باشد.


شلوار جین جذب و کفش کتانی

به روشی مشابه، شلوار جین جذب و کفش کتانی با هم، برای ایجاد یک راحتی طبیعی مشارکت می کنند. کتانی سفید و شلوار جین جذب آبی کلاسیک، سبکی راحت و آسان دارند که ذات روز های گرم تابستانی را نشان می دهند. این تیپ را با پیراهن سفید و ژاکت کوتاه جین، یا لباس کوتاه و ژاکت بلند، یا یک پیراهن راه راه سنتی ترکیب کنید. یا این که کتانی مشکی را امتحان کنید و آن را برای بهتر شدن، با شلوار جین جذب مشکی، تی شرت کوتاه مشکی، و ژاکت چرمی کامل کنید. شلوار جین جذب و کتانی همچنین در رنگ های مختلف هم مناسب هم هستند. مخصوصا اگر شلوار جین کمی کوتاه باشد.


شلوار جین جذب و کفش های نیم بوت

با ایجاد پلی بین بوت و کفش کتانی، کفش های نیم بوت نیز همراه شلوار جین جذبتان فوق العاده خواهند بود. طول بیشتر ساق به شما این اجازه را می دهد که پایین شلوار را داخل کفش قرار دهید و در مواقع غیر رسمی، درخشنده شوید، انتخاب با شما است. برای محیط های آرام، شلوار جین آبی یا سفید همراه کفش های نیم بوت سفید زیبا هستند. اما می توانید کمی تضاد برای تیپ های یک رنگ مانند شلوار جین مشکی اضافه کنید. برای داشتن تیپی هماهنگ، تیپ خود را در رنگ های خنثی و سرد لایه بندی کنید و کفش نیم بوتی با رنگ هماهنگ با آن برای ترکیب انتخاب کنید.

شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند

البته شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند، نهایت زیبایی یک تیپ شیک هستند. چه کفش معمولی پاشنه بلند، چه بوت پاشنه دار و چه صندل پاشنه دار را انتخاب کنید، شکی نیست که می توانید تاثیری شگفت آور ایجاد کنید. اما حواستان باشد که به تعادل کلی تیپتان هم فکر کنید. تیپی سراسر جذب می تواند عالی به نظر برسد. اما ممکن است فکر کنید که یک لباس بالاتنه ی گشاد تعادل تیپتان را بهتر حفظ می کند. صندل های نوک تیز را با شلوار جین آبی، همراه پیراهن جین دکمه دار امتحان کنید. یا بوت پاشنه دار بلند تر از قوزک پا را همراه شلوار جین جذب مشکی، لباس کوتاه سفید و ژاکت رویی کش بافت پشمی بزرگ بپوشید.

شلوار جین جذب و کفش پاشنه تخت

اما شلوار های جین جذب به همان اندازه هم با کفش های پاشنه تخت جذاب هستند، ایجاد تنوع در تیپ تنها به وسیله ی عوض کردن کفشتان بسیار آسان است. پس چرا کفش های سبک و راحت، صندل های تخت یا کفش چرم و نرم را امتحان نمی کنید؟ کفش های تخت نوک تیز هم همچنین انتخاب عالی ای هستند. اگر چه می توانند باعث شوند پاهایتان بزگ تر به نظر برسند، بنابراین اگر پاهای نسبتا بزرگ تری دارید شاید بهترین انتخاب نباشند. مهم است که مطمئن شوید که پاهایتان بیش از حد فشرده نمی شوند. دنبال کفش های تخت نوک تیزی باشید که در قسمت انگشتان اندکی گرد می شوند.

شلوار جین جذب و چکمه های بلند

شلوار های جین جذب همراهی ایده آلی با هر نوع بوت دارند، زیرا که به راحتی داخل آن می روند و می توانید تیپی کاملا صاف و یکدست داشته باشید. چکمه های دارای پاشنه باریک توهمی از ارتفاع بیشتر ایجاد می کنند که برای قد های کوتاه تر ایده آل هستند. اما قد های بلند تر می توانند پاشنه های کوتاه تر انتخاب کنند بدون این که ظاهر خوش هیکل خود را از دست بدهند.

برای یک ظاهر کاملا متناسب، شلوار جین جذب را با پیراهن یا پلو شرت های آستین بلند هماهنگ کنید و با استفاده از یک کمربند پهن، توجه ها را به دور کمر خود جلب کنید. شلوار جین را با بوت بلند، تونیک گشاد و شال بلند برای تاکید بر بلندی و باریکی پاها، همراه کنید و البته، بوت های پشمی، وقتی با لباس های بالاتنه گشاد تر ترکیب شوند نیز، محیط مناسب منحصر به فرد خود را دارند.

شلوار جین جذب و چکمه های پر زرق و برق

پوشیدن شلوار جین جذب همراه چکمه های پر زرق و برق، نهایت تیپ غیر رسمی است. چکمه های تخت با طول های متفاوت، با بند های تزیینی و سگک دار، و بعضی اوقات جزییات اضافه تر مانند پوشش خز مصنوعی یا پَر در بالای چکمه، تنوع ایجاد می کنند. چکمه های پر زرق و برق نگاه سنگین تری به پاهایتان می دهند، بنابراین مطمئن شوید که لایه ای گشاد تر در بالاتنه ایجاد می کنید تا با آن ایجاد تعادل کند. چکمه های پر زرق و برق تیره همراه شلوار جین جذب مشکی یا مدل شلوار جین پاره عالی به نظر می رسند، اما برای ایجاد جذابیت بیشتر، چکمه ای به رنگ روشن تر و یا طرح گل همراه شلوار جین رنگی بپوشید.

شلوار جین جذب و صندل

صندل ها همراه عالی شلوار جین جذب در تابستان هستند. در این جا هم تنوع برنده می شود. چه صندل پاشنه بلند بند دار، صندل تا قوزک پای بند دار یا صندل کوتاه پشت زنجیر دار را انتخاب کنید فرقی ندارد، تقریبا هر سبک صندل همراه شلوار جین جذب عالی به نظر می رسد. شکی نیست که صندل های پاشه دار، به شلوار جین جذبتان کمی انرژی می دهند. هر نوع لباس تابستانی ای نیز با این تیپ مناسب است. ترکیب شلوار جین جذب و صندل همچنین با داشتن برتری راحتی فوق العاده در تمام طول روز، ترکیب برنده است.

شلوار جین جذب و کفش کالج

همه شیکی و زیبایی کفش های کالج را دوست دارند و این کفش ها، برای ایجاد تیپ تابستانی دوست داشتنی، همراه شلوار جین جذب فوق العاده هستند. شلوار جین جذب سفید و پیراهن جین دکمه دار همراه کالج های تابستانه ساده اما شگفت انگیز به نظر می رسند. یا برای مواقع سردتر، کالج های مشکی را همراه شلوار جین جذب و ژاکت رنگ روشن بافتنی امتحان کنید. کالج های رنگ خنثی همراه رنگ های نرم و سفید یا کرم ملایم کاملا متناسب هستند. یا می توانید با رنگ های روشن تر توجه و جذابیت بیشتری ایجاد کنید.