خرید اینترنتی کفش یکی از راه‌های خرید کفش اصل و مناسب سایز شما است. برای آنکه زودتر از همه با مد روز دنیای کفش و پاپوش‌ها همراه شوید شاید سر زدن به فروشگاه اینترنتی نزدیک‌ترین راه برای شما باشد.

یکی از مزایای دیگر خرید اینترنتی کفش این است که شما در یک فروشگاه اینترنتی کفش و لباس می‌توانید رنگ بندی‌های کامل یک جنس را مشاهده کنید و جدیدترین کلکسیون‌های کفش مردانه و زنانه، کفش مجلسی و همچنین بچگانه را  با صرف کوتاه‌ترین زمان ببینید و به سادگی خرید کنید، اما چطور اینترنتی کفش بخرید و کدام بوت را انتخاب کنید؟
روزهایی که مردم مجبور بودند برای خرید، حداقل ۱۰ ها کفش به پا کنند و زمان بسیار زیادی را صرف آن کنند، گذشت. ما در قرن ۲۱ زندگی می کنیم و خرید های اینترنتی همه این مشکلات را حل کرده است. اکنون مشغله روزمره مردم آن قدر زیاد است که وقت چنین کار هایی را ندارند و ترجیه می دهند در خانه، پای لپتاپ خود بنشینند و کفش دوست داشتنی خود را بخرند.

انتخاب فروشگاه اینترنتی

اولین نکته در خرید اینترنتی کفش این است که یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را پیدا کنید که نمایندگی رسمی برندهایی را که می‌فروشد، داشته باشد. به این ترتیب از خدمات پس از فروش و گارانتی یک محصول اصل نیز استفاده می‌کنیدو البته همزمان با تمام نمایندگی‌های همان برند می‌توانید از تخفیف‌های فصلی و میان فصل استفاده کنید.

توجه به سایز کفش در خرید اینترنتی کفش

یکی از نکات کلیدی برای خرید اینترنتی کفش دانستن سایز درست است. حتما راهنمای سایز را از روی سایت چک کنید. هر برند سایزبندی متفاوتی دارد پس سایزتان را هر بار با راهنمای سایز روی سایت مقایسه کنید.برای اندازگیری درست پا، یک جوراب با ضخامت متوسط بپوشید و پایتان را روی یک صفحه سفید بگذارید و با احتیاط دور پا را خط بکشید و سپس از پاشنه تا پنجه را اندازه کنید.هیچگاه اندازه دو پایتان با یکدیگر یکسان نیست پس بهتر است بر اساس اندازه پای راست که احتمالا کمی از پای چپ بزرگتر است سایز کفش را محاسبه کنید.

جزییات مدل کفش را بخوانید

اگرچه عکس می‌تواند در انتخاب مدل و خرید کفش به شما کمک کند، اما عکس همه چیز را نشان نمی‌دهد. برای اینکه از کیفیت و یا تکنولوژی‌های به کار رفته در کفش و جنس رویه، زیره و کفی کفش یا بوتی که انتخاب کرده‌اید مطمئن شوید، سراغ جزییاتی که روی سایت فروشگاه اینترنتی نوشته شده است، بروید. البته همه سایت‌ها جزییات کاملی ممکن است به شما ندهند بنابراین یک سایت خرید اینترنتی را انتخاب کنید که تا جای ممکن اطالاعات دقیق‌تر و قابل اطمینان‌تری به شما داده باشد.

همان ابتدای کار، کفش را امتحان کنید

بهتر است به محض اینکه کفش را تحویل گرفتید و پیش از آنکه هیچکدام از لیبل‌های کفش را از آن جدا کنید یک بار آن را داخل پایتان امتحان کنید تا از مناسب بودن سایز و فرم آن مطمئن شوید. بنابراین اگر کفش مناسب نباشد می‌توانید آن را به موقع تعویض کنید.

حتما کفش را داخل خانه امتحان کنید و آن را داخل خیابان نپوشید تا زیره آن کثیف نشود. این کار ممکن است کفش را از گارانتی خارج کند.